داغ ترین ها
  • ایران
  • 1401/2/31
  • آخرین به‌روزرسانی 03:12
معرفی
زیباترین خودرو جهان
بررسی زیباترین خودرو جهان

اولین ارائه مون برای شما عزیزان (بررسی زیباترین خودرو جهان رنو Trezor یک خودرو مفهومی) هست.

این خودرو مفهومی در سال 2016 تو نمایشگاه بین المللی پاریس توسط رنو معرفی شد و اینجا می خوایم به نکات برجسته ای اشاره کنیم که این ماشین رو زیباترین خودرو جهان  کرده.

از مشخصاتش بارز این خودرو دو سرنشینه، موتور الکتریکی و بدنه فیبر کربنی بودنش هست که در نوع خودش زیباترین نوع خودروی مفهومی هست. حالا مسله ای که این خودرو رو به نسبت به خودرو های مفهومی دیگه متمایز می کنه عملیاتی بودنش هست، که برعکس خیلی از خودروهای مفهومی دیگه که فانتزی و نمایشی هستن این ماشین میتونه تا 170 کیلومتر سرعت رو تجربه کنه.موتور این خودرو 260 کیلوولته که میتونه به صفر تا صد زیر 4 ثانیه برسه و از تکنولوژی ress استفاده می کنه که برای خودروهای فرمول e  هستن.

البته جذاب ترین بخش این خودرو مفهومی طراحیش هست که به گفته طراح شرکت رنو از دو بخش نر ماده تشکیل شده که موقع باز و بسته شدن درها رو هم سوار میشن. بخش هایی که مثل کندویه زنبورعسل هستن و مکعبی مردانه و بخش هایی که صیقلی و شفاف هستن نماد زنانگی. فضای داخلی خودرو کاملا بزرگ و جادار هست و صندوقش به خاطر برقی بودن موتور فضای بزرگی داره.

باتری های این خودرو شرکت رنو هم تو کاپوت جلو خودرو و هم صندوق عقبش قرار گرفتن و از زیبایی های این ماشین وردوی های هوایی کندو مانندی هست که رو کاپوتش قرار دادن تا هوا مستقیم تو اطراف موتور و باتری هاش به جریان در بیاد.

چراغ های ترمز هم از فیبر نوری ساخته شدن که زیباترین در نوع خودش و منحصر به فرد هستن و با فشار دادن پدال ترمز این الیاف به هم فشرده میشن و نور توشون جریان پیدا می کنه.

خیلی از بخش های خودرو مفهومی قابلیت تنظیم رو دارن، مثل پدال های گاز و ترکز که میشه جلو عقبشون کرد و یه نکته دیگه در مورد تایرهاش که از زیباترین تایرهای بین خودروها هست که دو بخش داره یه بخش که به شکل کندویی هست از پلاستیک سخت و بخش دیگه از پلاستیک نرم .

لطفا برامون کامنت بذارید.
ارائه شده توسط وگا موتور و گروه وگا

وگا پنجمین ستاره پر نور آسمانمون هست

 بررسی زیباترین خودرو جهان رنو Trezor یک خودرو مفهومی

به اشتراک گذاری این مطلب!

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه