داغ ترین ها
  • ایران
  • 1401/2/31
  • آخرین به‌روزرسانی 03:08
شکستن رکورد
شکستن رکورد سرعت 500 کیلومتر

داستان شکسته شدن رکورد سرعت 500 کیلومتر بر ساعت توسط شرکت بوگاتی با بوگاتی شیرون

شکستن رکورد سرعت 500 کیلومتر خیلی وقت هست که از چالش های دنیای صنعت ماشینه. سرعتی که تعداد خاصی قدرت رسیدن بهش رو دارن، سرعتی که ماشین خیلی خاصی رو مطلبه.این داستانی بوگاتی هست که چطور به چالش با بوگاتی شیرون وارد شد و این چالش شکست داد.

به نظرم بیان صحیح سریع ترین بودن جابه جایی مرزها و محدودیت هاست و الان برای ماشین های هایپر اسپورت محدودیت سرعت 500 کیلومتر محدودیت و مرزی هست که شرکت بوگاتی می خواد بشکنه..

 بزرگتری چالش اینجا کل پکیج رو درست درآوردن هست این یعنی نه فقط طراحی نه فقط آیرودینامیک نه فقط موتور نه فقط تایرها همه چی رو باهم و داخل یک ماشین سرهم کنیم که کار کنن. کلید ماجرا داشتن تیم خوب بود که این کار تو شرکت بوگاتی خیلی راحت.

فکر کنم بعضی از آدما سرعت 200 کیلومتر رو یه بار  تو عمرشون دیدن حالا یه عده خیلی کمتری هم 50 تا بیشتر رفتن که بشه ، 250 یه دنیای کاملا متفاوت هست حالا وقتی که وارد 300 تا شدی از 250 تا خیلی سریعتر میشه حالا وقتی که در مورد 500 حرف می زنیم داریم در مورد یه پله خیلی خیلی بزرگ  برای ماشین های اسپورت حرف می زنیم. تو سرعتی مثل این معمولا هواپیماها دارن تو هوا پرواز می کنن. بنابران باید مطمئن بشی که ماشین رو زمین می مونه و پایدار هست و اون همه استرس رو ماشین نیست. راننده باید  احساس راحتی بکنه و بدونه که میتونه تو همچین سرعتی بدون ریسک ماشین برونه.

برای بوگاتی این که همه چی باهم تو اون لحظه کار کنه که به محدودیت سرعت 500 برسه مثل این بود که به قله رقابت های صنعت خودرو سازی رسیده.

لطفا برامون کامنت بذارید.
ارائه شده توسط وگا موتور و گروه وگا

وگا پنجمین ستاره پر نور آسمانمون هست


داستان شکسته شدن رکورد سرعت 500 کیلومتر بر ساعت توسط شرکت بوگاتی

به اشتراک گذاری این مطلب!

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه